Przedszkole Nr 129
“Raj na Skarpie”
w Warszawie

Oddział I

motylki

Oddział I: Motylki

3-latki

Nauczyciele:

Małgorzata Cacko
Barbara Prykiel

Asystent nauczyciela: Marzena Dąbrowska

Pomoc: Elżbieta Wierzbicka

Maciek przebrany z Tygrysa

Dzień Kota

18-02-2018
Z okazji Dnia Kota Motylki wraz z wszystkimi grupami przedszkolnymi integrowały się podczas zabawy. Tego dnia dzieci i panie poprzebierały się za koty. Wspólne zabawy, (...)
Motylki robią sztuczny śnieg.

Sztuczny śnieg

18-01-2018
Idzie zima, śniegu nie ma, więc maluchy zrobiły sztuczny śnieg z sody i mąki. Rączki pracowały, aż bałwanki i śnieżki powstały. Super zabawa, dzieci szczęśliwe.  (...)
Przedstawienie gr1

Spotkanie świąteczne z Rodzicami Motylków

16-12-2017
W miłej, świątecznej atmosferze, pełnej wzruszeń i radości Motylki zaprezentowały swoje umiejętności przed rodzicami. Śpiewały i tańczyły, mówiły wierszyki, po polsku i po a (...)
Dzieci poznają i nazywają produkty na pierniczki.

Zapach Świąt - maluchy pieką pierniczki.

08-12-2017
Na spotkanie świąteczne z rodzicami maluszki przygotowały pierniczki. Rozpoznawały składniki po smaku i zapachu, nazywały je i przeliczały. Wspólnie wyrabiały ciasto i wycin (...)
Choinka

Zaproszenie na spotkanie.

07-12-2017
 „Pod choinką podarki, na choince zabawki, wśród gałązek pachnących jak las. Srebrna gwiazdka za oknem zamrugała wesoło i szepnęła: już czas, już czas”. Z (...)
W drodze na spektakl.

Motylki na spektaklu teatralnym.

18-11-2017
Najmłodsze przedszkolaki wybrały się na spektakl teatralny pt "Między nami owadami" do Instytutu Teatralnego na Jazdowie. Motylki były pod wrażeniem pająków i pszczół (...)